Найбільший в Україні меткомбінат відкрив канал поставок у країни Африки

19 грудня 2017, 14:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Металургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг (АМКР), що входить у транснаціональну групу ArcelorMittal, відкрив канал поставок на ринок країн Африки

Про це повідомив генеральний директор ArcelorMittal CIS Парамжіт Калон передає uaprom.

"Ми (недавно - ред.) відкрили канал поставок у східноафриканські країни. Організували представництво у Танзанії, у місті Дар-Ес-Салам, щоб поставляти продукцію у такі країни, як Уганда, Руанда, Ефіопія, Танзанія, Кенія", - сказав він.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що АМКР відвантажує більш ніж 1 млн т продукції у східноафриканські країни, наприклад, Нігерію, Ліберію, Гамбію, Гану, а також північно-африканські країни - Алжир, Туніс, Марокко.

Також говорячи про американський напрямок збуту, глава ArcelorMittal CIS виділив Коста-Ріку, Домініку, Венесуелу, Аргентину, Чилі, Перу, а також "іноді" Бразилію.

Він також додав, що при цьому частка поставок у СНД скорочується.


ArcelorMittal Кривий Ріг - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом ArcelorMittal Кривий Ріг і кількома малими компаніями, зокрема ArcelorMittal Берислав.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X