Найбільший у світі віртуальний мобільний оператор запустив в Україні перший тарифний план

24 липня 2017, 13:06
Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв'язку (Mobile Virtual Network Operator, MVNO) Lycamobile ввів в Україні тарифний план All in One

Про це на презентації компанії в Україні заявив голова правління Lyca Group Аліраджа Субаскаран, передають Українські новини.

Тарифний план включає 16 Гб інтернет-трафіку, 300 хвилин голосового трафіку на всі номери та 300 SMS за 130 грн на місяць.

Відео дня

Як зазначається, Lycamobile надає абонентам можливість використовувати свої тарифні плани в будь-якій країні, де працює оператор, після поповнення рахунку на 100 грн.

Також додатково тариф дозволяє купувати інтернет-трафік пакетами від 1 до 10 Гб.

  • Читайте також: головний виконавчий директор Lycamobile розповів НВ Бізнес про найближчі плани компанії в Україні та світі.

Нагадаємо, що раніше Lycamobile отримала копію ліцензії ТриМоб - 3G-підрозділу найбільшого фіксованого оператора, Укртелекому.


LycaMobile (Великобританія, оборот €1,6 млрд у 2015 році) - це повноцінний віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів (наприклад, на таких умовах Lyca вже більше п'яти років співпрацює з британським O2). Компанія працює у 22 країнах і обслуговує більше 15 млн абонентів. Нещодавно стало відомо, що LycaMobile подала заявку на телеком-ліцензію в Індії. Lyca Group крім телеком-бізнесу розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес і туристичні послуги (Lyca Fly).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X