Великий світовий контейнерний перевізник вирішив припинити співпрацю з Одеським портом

5 березня 2018, 12:10

Судна датського перевізника Maersk Line, який є одним з найбільших у світі контейнерних операторів, з 1 квітня не будуть заходити в Одеський морський торговий порт.

Про це свідчать листи, які приходять до клієнтів від керівництва цієї фірми, передає одеське видання Думська.

"Починаючи з квітня, ми більше не будемо здійснювати судозаходи в порт Одеса, і ми люб'язно просимо вас вирішити, якому альтернативному порту розвантаження ви віддаєте перевагу", - йдеться в листі.

Відео дня

Крім того, компанія пропонує на вибір два варіанти - порт Чорноморськ (рибний термінал) або порт Південний (термінал ТІС). Причини залишення з порту Одеса поки невідомі.

Maersk - данська компанія, що оперує в різних секторах економіки, здебільшого відома портовим і вантажним судноплавним бізнесом. У 2016 році Maersk був світовим лідером у сфері контейнерних перевезень з часткою на ринку більш ніж 15%.

Штаб-квартира базується в Копенгагені, а дочірні підприємства та офіси, в яких зайнято близько 88 тис. працівників, розташовані у більш ніж 135 країнах світу.

Нагадаємо, в травнем 2017 року контейнерний термінал Одеса отримав замовлення від трьох світових компаній.

Послугами "дочки" німецької HHLA International GmbH зацікавилися Hapag Lloyd і Yang Ming Line і Maersk. Перший візит нового регулярного прямого сервісу компанії Maersk очікувався наприкінці травня.

Одеський порт розташований у південно-західній частині Одеської затоки на штучно створеній території площею 109,5 га. У порту обслуговуються судна довжиною до 270 м і осадкою до 13 м. Загальна довжина причальної лінії - понад 8 км.

Показати ще новини
Радіо НВ
X