Найбільший український виробник цукру позичив €37 мільйонів

24 листопада 2017, 10:26
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надав українському агропромисловому холдингу Астарта кредит на €37 млн

Про це повідомили в банку, передають Українські новини.

"Ці кошти надаються за програмою банку InnovFin (ініціатива ЄІБ і Єврокомісії у сфері інновацій) і будуть спрямовані на подальше впровадження проектів з модернізації інфраструктури та інновацій в агрофірмах Астарти", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Цю кредитну угоду між ЄІБ та Астартою було підписано 23 листопада.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 250 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited. Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Нагадаємо, що в жовтні цього року Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Астарті довгостроковий кредит у розмірі $25 млн.

Крім того, що на початку жовтня стало відомо, що Астарта планує збільшити земельний банк на 60% - з нинішніх 250 тис. га до 400 тис. га до 2020 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X