Найбільший український виробник цукру домовився про покупку двох агрокомпаній

13 листопада 2017, 15:36
Найбільший виробник цукру в Україні - агропромисловий холдинг Астарта підписав угоду про намір придбати компаній Агро-Ка Полтава в Полтавській області та Злагода Плюс в Житомирській області

Про це йдеться в звіті холдингу, повідомляє liga.net.

Завершення операції заплановане до кінця 2017 року.

Агро-Ка Полтава і Злагода плюс займаються вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Відео дня

Раніше Антимонопольний комітет України дозволив компанії Астарта-Київ придбати три сільськогосподарських підприємства. Крім двох вищезгаданих компанія отримала дозвіл на купівлю компанії Агро-Регіон (с. Великі Деревичі, Любарський район, Житомирська обл.).

Крім того, на початку жовтня стало відомо, що Астарта планує збільшити земельний банк на 60% - з нинішніх 250 тис. Га до 400 тис. Га до 2020 року.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. Га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Показати ще новини
Радіо NV
X