Найбільший український виробник курятини позичив €25 млн на будівництво біогазового заводу

1 грудня 2017, 10:48
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділив українському агрохолдингу Миронівський хлібопродукт (МХП) кредит у розмірі € 25 млн на будівництво нового біогазового заводу у Вінницькій області

Про це повідомили в ЄБРР, передають Українські новини.

Рада директорів банку ухвалила це питання 29 листопада. Кошти підуть на будівництво нового біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області. Загальна вартість проекту - €27 млн.

Відео дня

Зазначається, що проект буде підтримувати стратегію групи MХП щодо підвищення енергоефективності та екологічного впливу на її діяльність.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский тощо.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, якому належить близько 65% акцій компанії. Решта 35% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Чистий прибуток МХП у 2016 році становив $69 млн проти чистого збитку в $113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $1,1 млрд.


Зазначимо, що група компаній МХП в січні-вересні отримала з бюджету аграрні дотації на суму 1,2 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X