Найбільший український виробник курятини продав активи в Криму за $80 мільйонів

15 березня 2017, 10:44
Сума операції з продажу кримських активів агрохолдингу Миронівський хлібопродукт склала $77,5 млн

Про це повідомляється у звіті компанії на сайті Лондонської фондової біржі, передає Інтерфакс-Україна.

У результаті угоди компанія повністю припинила свою діяльність в Криму, її виробничі потужності у птахівництві та по переробці м'яса скоротилися на 6,5% і 12,6% відповідно.

Відео дня

Згідно з повідомленням, Рада директорів уповноважила керівництво МХП вести переговори з продажу кримських компаній. В кінці грудня 2016 року згідно з рішенням Ради директорів керівництво МХП взяло на себе зобов'язання реалізувати плани з продажу трьох кримських компаній. Операція була завершена 17 лютого 2017 року. Збиток від знецінення активів був визначений в сумі $35,15 млн.

Сукупна балансова вартість активів оцінювалася у $88,4 млн.

Раніше повідомлялося, що компанія Юрія Косюка - найбільшого в Україні виробника курятини - Миронівський хлібопродукт продала свої кримські активи російській групі Міраторг.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що дочірня компанія МХП Raftan Holding Limited (Кіпр) продала всі свої частки у всіх кримських дочірніх підприємствах: птахофабриці Дружба Народів Нова, Кримській фруктовій компанії і м'ясокомбінаті Дружба Народів.


Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт – найбільший в Україні виробник курятини. Частка виробництва продукції птахівництва на ринку 60%. Крім цього виробляє соняшникову олію, зерно і продукти м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлена брендами Наша Ряба, Легко, Бащинський та ін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X