Найбільший український виробник курятини хоче перетворитися в європейську компанію

23 червня 2017, 11:03
Холдингова компанія одного з найбільших українських виробників м'яса птиці компанії Миронівський хлібопродукт (МХП, Київ) MHP SA, яка зареєстрована в Люксембурзі як публічне акціонерне товариство, має намір перетворитися в європейську компанію, або Societas Europaea - SE

Про це йдеться біржовому повідомленні компанії, передають Українські новини.

Згідно з повідомленням, рада директорів ухвалила рішення подати відповідну пропозицію на затвердження акціонерів на загальних зборах.

Відео дня

При цьому наголошується, що це перший крок компанії до можливої перереєстрації офісу в іншому місці в межах Європейського Союзу з метою спрощення структури компанії.

Холдингова компанія буде перейменована в MHP SE, і відповідні правки будуть внесені до статуту.

У той же час, після цього перетворення офіс компанії залишиться за колишньою адресою в Люксембурзі.

Перетворення не відіб'ється на статутному капіталі.

SE - це організаційно-правова форма, яка юридично визнана законодавством будь-якої з країн-членів ЄС, що дасть можливість акціонерам переміщати офіс без необхідності ліквідувати одну юрособу і створювати іншу.

У 2016 році Миронівський хлібопродукт запустив завод з переробки м'яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн.

У березні цього року Миронівський хлібопродукт відкрив підприємство з переробки м'яса птиці в Словаччині.


Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Частка виробництва продукції птахівництва на ринку 60%. Крім цього виробляє соняшникову олію, зернові і продукти м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.


2016 рік компанія закінчила з чистим прибутком $69 млн, у той час як в 2015 році компанія отримала збиток $113 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X