Найбільший український інтернет-магазин орендував приміщення Укрпошти на Майдані

30 серпня 2018, 12:46

Укрпошта уклала договір оренди частини Головпоштамту з інтернет-магазином Rozetka на 70 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Укрпошти.

Переможця відповідного аукціону визначено на майданчику Prozorro.Продажі. У результаті торгів ціна зросла на 31% від початкової та склала трохи більше ніж 1 млн грн на місяць за оренду 1,5 тис. кв. м площі. Угода укладена строком на 60 місяців.

Відео дня

Загалом сума договору за весь період станвоитиме понад 70 млн грн з урахуванням щорічної індексації вартості оренди.

При цьому витрати на утримання нерухомості оплачуються додатково до орендної плати.


Rozetka заснована в 2005 році в Києві як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. В наступні роки компанія трансформувалася в мультикатегорійний онлайн-супермаркет.

У 2017 році компанія збільшила виручку на 24,5% - до 6 млрд грн, а її чистий прибуток зріс на 9,3% - до 8,9 млн грн. Улітку 2017 року інвестиційна компанія Horizon Capital повідомила про купівлю міноритарного пакету акцій Rozetka у Ірини та Владислава Чечоткіних, проте розмір цього пакета не оголошувався.


За умовами аукціону, переможець зобов’язаний здійснити ремонт приміщення, зокрема й реконструкцію системи електропостачання, та утримувати приміщення в належному технічному стані протягом терміну дії договору оренди.

Отримані від оренди кошти Укрпошта вирішила спрямувати на розвиток своєї інфраструктури та мережі, відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану діючих, покращення умов праці виробничого персоналу.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X