Найбільший український газодобувач розширить мережу своїх АЗС

9 лютого 2017, 15:26
Державна компанія і найбільший добувач газу в країні планує в лютому-березні завершити будівництво нової АЗС в Харкові

Крім того, Укргазвидобування допускає купівлю або будівництво нових автозаправних станцій (АЗС) в рамках розширення роздрібної мережі

Про це сказав директор з комерційних питань компанії Сергій Федоренко, передають Українські новини.

Відео дня

"2017 рік - це розвиток власної мережі АЗС... (розглядається) питання будівництва або купівлі АЗС в рамках розширення власної мережі. Ми хочемо бути нормальним регіональним гравцем з вертикальною інтеграцією - видобуток, переробка і продаж нафтопродуктів гарантованої якості через власну мережу", - сказав він.

Компанія планує в лютому-березні завершити будівництво 1 АЗС в Харкові.

У другому півріччі 2016 року Укргазвидобування оголосила про намір провести ребрендинг мережі своїх АЗС. На даний момент Укргазвидобування володіє мережею з 18 АЗС у Харківській області.


Укргазвидобування є найбільшим видобувачем газу в Україні і, згідно з постановою Кабінету Міністрів, зобов'язана реалізовувати всі обсяги видобутого газу національної акціонерної компанії Нафтогаз України для потреб населення.

У 2015 році Укргазвидобування збільшила збиток на 6,1%, або на 14,002 млн гривень до 242,065 млн гривень порівняно з 2014 роком (тоді збиток склав 228,063 млн гривень).

100% акцій компанії належить Нафтогазу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X