Найбільший світовий виробник електротранспорту задумався про виробництво в Україні

7 червня 2018, 08:53

Найбільший виробник електротранспорту і літієвих батарей у світі - китайська компанія BYD розглядає можливість розміщення виробництва на території України.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

На зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна і керуючого директора BYD Company Limited на європейському ринку Ісбранда Хо (Isbrand Ho) сторони обговорили можливість розміщення потужностей з виробництва літієвих батарей для електробусів і електромобілів на території України, а також плани BYD з експансії на європейський ринок.

Відео дня

"Україна має унікальний потенціал для розміщення виробничих потужностей та безбар’єрного експорту в ЄС завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС та сприятливій економічній ситуації" - зазначив Хо.

Омелян в свою чергу запросив представників компанії BYD відвідати Україну для вивчення внутрішнього ринку та зустрічей з українським бізнесом для побудови подальшої кооперації.

"Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту та літієвих батарей компанію BYD серйозно розглядати Україну, як плацдарм для виходу на європейський ринок", - зазначив міністр.

Показати ще новини
Радіо NV
X