Найбільший світовий портовий оператор вийшов на український ринок

4 січня 2018, 11:50

Компанія P&O Maritime, яка належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, почала роботу в Україні. Компанія буде надавати буксирні послуги у порту Південний.

Про це повідомили у прес-службі SD Capital.

"P&O Maritime - один з "капітанів" індустрії, який починав працювати ще у 1830-х у Великобританії, а сьогодні належить глобальному гігантові DP World Group, почав оперувати буксирами в Україні", - написав партнер SD Capital Андрій Ставніцер на своїй Facebook-сторінці.

Відео дня

За словами Ставніцера, придбання бізнесу в Україні таким гігантом, як P&O Maritime, багато значить для ринку private equity (приватний капітал - ред.).

У SD Capital також додали, що P&O Maritime придбала контроль над українською буксирного компанією LB Shipping. Спільним інвестором угоди виступила інвестиційна компанія SD Capital, яка належить Андрію Ставніцеру та Філіпу Грушку. Сума угоди не розголошується.


P&O Maritime - оператор портових послуг, створений у Великобританії у 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має в своєму розпорядженні власний флот з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році P&O Maritime була придбана DP World Group.

DP World Group - один з найбільших портових операторів світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в ОАЕ, у порту Джебел-Алі (Дубай). Компанія оперує 78 морськими і наземними терміналами в 40 країнах світу, а також управляє 50 суміжними бізнесами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X