Найбільший страховий ринок в світі змінив очільника

10 вересня 2018, 09:52

Найбільший і найстаріший страховий ринок у світі Lloyd's of London оголосив про призначення нового CEO Джона Нілу замість Інги Біл, яка залишає компанію.

Про це йдеться у прес-релізі Lloyd's, передає Інтерфакс-Україна.

Новий CEO приступить до виконання своїх обов'язків 15 жовтня. Голова правління Lloyd's Брюс Карнегі-Браун заявив, що пріоритетом для нового CEO буде запуск підрозділу в Брюсселі, яке дозволить Lloyd's продовжити обслуговувати європейських клієнтів після Brexit.

Відео дня

Зазначимо, що 53-річний топ-менеджер, який починав свою кар'єру в Lloyd's, керував австралійською страховою компанією QBE Insurance Group, яку він покинув в грудні минулого року. За той час, що він очолював QBE, компанія приносила дохідність на інвестиції в розмірі 1% річних проти близько 20% у її основних конкурентів.

Інги Біл була найбільш високопоставленою жінкою в фінансовому секторі Великої Британії і першою жінкою на посаді CEO Lloyd's за всю історію компанії.

Нагадаємо, що Lloyd's в 2017 році отримав збиток вперше за шість років; втрати становили 2 млрд фунтів стерлінгів ($2,6 млрд) на тлі істотних виплат страхових компенсацій постраждалим від природних катастроф. Минулого року компанія повідомила про намір скоротити 10% штату в Великої Британії для зменшення витрат.


Lloyd's of London простежує свою історію з 1688 року. Як корпорація об'єднання діє з 1871 року, коли цей статус був закріплений актом британського парламенту. Діяльність корпорації забезпечується брокерами і синдикатами андерайтерів Lloyd's, які отримують пропозиції про страхування і перестрахування лише через брокерів. Андеррайтери Lloyd's, перш ніж стати членами корпорації, мають внести в неї досить значну суму. Андеррайтери згруповані в 97 синдикатів, кожним з яких керує керівник синдикату. Відповідальність індивідуальних членів (так званих "імен Lloyd's") не обмежена.

Показати ще новини
Радіо НВ
X