Найбільший російський перевізник автогазу не бачить проблем в українських санкціях

12 грудня 2016, 14:48
Російська компанія СГ-транс не бачить істотних проблем через санкції, які Україна ввела стосовно компанії в кінці жовтня 2016 року

Про це розповів радник президента Олександр Скуратов, повідомляє Нафторинок.

"Ми не бачимо в цьому суттєвої проблеми для компанії. Кілька років тому СГ-транс стикалася з аналогічними обмеженнями в Польщі та Угорщині, які через деякий період були зняті. Я думаю, що незабаром Роснефть знайде вихід із ситуації, з'явиться спосіб доставки ресурсу в Україну", - сказав Скуратов.

Відео дня

Також, за його словами, після введення санкцій Україною до Росії повернулося близько 600 вагоно-цистерн.

Він додав, що в поставках ЗВГ в Україну компанія в основному обслуговувала Роснефть, але в загальній структурі перевезень СГ-трансу обсяги 20-25 тис. т незначні. Однак Скуратов не повідомив причин, за якими Україна ввела санкції проти СГ-трансу.

Крім того, Скуратов дав зрозуміти, що в структурі загальних вантажних перевезень український вектор для СГ-трансу не є основним.

Нагадаємо, 17 жовтня 2016 року Україна продовжила дію санкцій проти російських компаній. Відповідне рішення було закріплено постановою Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року та указом президента України №467/2016 від 17 жовтня 2016 року.

Під санкції потрапило 11 російських залізничних перевізників, включаючи СГ-транс, у вагонах якого імпортується російський зріджений газ в Україну. Санкції набули чинності 31 жовтня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X