Найбільший недобудований ТРЦ в Україні націлилися продати за 1 млрд грн

4 травня 2018, 15:42

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) повторно виставляє на продаж права вимоги за кредитами банку Надра, забезпеченням за якими виступає найбільший недобудований торгово-розважальний центр (ТРЦ) Республіка в Києві.

Про це пише Finclub.

Аукціон запланований на 15 травня. Стартова ціна реалізації становить 1,1 млрд грн.

Відзначимо, що Фонд гарантування проводив вже 10 аукціонів з продажу даного активу.

Відео дня


ТРЦ Республіка розташований в Києві. Будівництво об'єкта, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося в 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася в 2014-му. Проект будівництва ТРЦ Республіка був припинений у 2015 році рішенням власника. Інвесторами проекту виступали Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.


Нагадаємо, що в липні 2017 року аукціон з продажу ТРЦ Республіка провалився. Тоді він був скасований через помилково зазначеного номера договору кредитування.

У кінці вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставив на продаж права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра. Після невдалих спроб вартість торгового-розважального центру знизили майже вдвічі.

У листопаді Фонд знову провалив спробу продажу ТРЦ. З моменту проведення першого аукціону вартість прав на ТРЦ знизилася майже в 2,3 рази - з 2,5 млрд грн до 1,1 млрд грн.

Останній аукціон проводився 27 лютого, однак покупців не знайшлося. Тоді стало відомо, що в компанії DCH Infrastructure & Real Estate, яка входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського, заявили про можливість придбання ТРЦ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X