Найбільший нафтовидобувач і компанія Тігіпка вперше вийшли на Українську енергетичну біржу

5 травня 2018, 11:21

Найбільша нафтовидобувна компанія країни - Укрнафта, а також комапния ТАС Енергія країни бізнесмена Сергія Тігіпка в кінці квітня вперше виставили газ на продаж через Українську енергетичну біржу (УЕБ).

Про це повідомила прес-служба торгового майданчика.

"В останній тиждень квітня на Українській енергетичній біржі розгорнулася активна торгівля природним газом з ресурсів квітня і травня. Зокрема, на торгах дебютувала Укрнафта [...] Також на УЕБ з'явилася нова компанія зі своїм ресурсом - ТАС Енергія країни", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому, за даними біржі, ціна газу в кінці тижня зменшилися в порівнянні з цінами початку тижня на 100-150 грн./1 тис. куб. м. У цілому, ціна варіювалася в межах 8455 - 8871 грн за 1 тис. куб. м.

За квітень УЕБ провела 21 торгову сесію з торгівлі природним газом, було підписано 94 угоди на загальну суму 168,3 млн грн.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Володіє 537 АЗС в більшості регіонів України. Нафтогазу України належить 50% +1 акція Укрнафти. Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам).


ТАС Енергія країни входить до групи ТАС українського бізнесмена Сергія Тігіпка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X