Найбільший мобільний оператор програв справу про посекундну тарифікацію

26 липня 2018, 08:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Господарський суд міста Києва відмовив найбільшому мобільному оператору Київстар у позові до Антимонопольного комітету України (АМКУ), який оштрафував його на 21 млн грн за порушення принципів тарифікації дзвінків.

Про це повідомила державний уповноважений АМКУ Марія Процішен в коментарі Liga.net.

Суд визнав, що комітет справедливо оштрафував оператора на 21 млн грн за порушення принципів тарифікації дзвінків.

Відео дня

"Київстар хотів щоб суд визнав недійсним рішення АМКУ в повному обсязі. Але в позові було відмовлено", - зазначила вона.

АМКУ ще 14 грудня 2017 року ухвалив рішення накласти штраф на оператора мобільного зв'язку.

"Оператор у своїй комунікації про умови тарифікації використовував три типи тверджень, в двох з яких зазначалося, що тарифікація "посекундна". За фактом це твердження хибне - вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови", - заявляли тоді в АМКУ.

Київстар звернувся в суд і на початку березня було відкрито справу. Невиконання виплати штрафу призводить до нарахування пені в розмірі 1,5% за кожен день прострочення у від суми штрафу. (або 319, 6 тис грн. на день). Суд розпорядився заморозити санкцію до рішення суду по суті спору.

У прес-службі Київстар відзначили, що врахували рекомендації АМКУ і своєчасно вжили заходів, щоб зробити комунікацію більш зрозумілою для клієнтів.

"Водночас з метою підтвердження правомірності рішення АМКУ Київстар звернувся до суду з відповідним позовом. Рішення про подальше оскарження буде прийнято компанією після отримання повного тексту рішення суду", - відзначили в компанії.

Аналогічний судовий розгляд відбувається зараз і між АМКУ та lifecell. У вересні 2017 року Комітет оштрафував оператора на 19 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X