Найбільший бізнес Пінчука різко збільшив виробництво та продажі

8 лютого 2018, 13:49

Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія Інтерпайп у 2017 році збільшила продажі трубної і залізничної продукції на 35% - до 767 тис. т.

Про це повідомили в компанії.

При цьому наголошується, що цей результат став найкращим за останні три роки. Однак частка експорту в структурі продажів залишилася практично незмінною - на рівні 75%.

Відео дня

Так, продажі трубної продукції зросли на 31% порівняно з 2016 роком і становлять 595 тис. т. Основні точки зростання - ринки України, Америки та СНД. При цьому постачання труб на український ринок зросли на 29% - до 148 тис. т.

"Головна передумова зростання - збільшення газовидобутку на українських родовищах, в тому числі реалізація стратегії 20/20 компанією Укргазвидобування, що дозволило збільшити поставки продукції нафтогазового сортаменту в 2,2 рази", - відзначили в компанії.

Крім того, завдяки зростанню нафтогазовидобутку в США після стагнації ринку 2015-2016 років компанії вдалося повернутися до обсягів поставок 2014 року. Сумарно в Північній і Південній Америці в 2017 році Інтерпайп реалізував 90 тис. т лінійних і нарізних труб (в 2016 році - 43 тис. т).

Також компанія збільшила продажі залізничної продукції - коліс, бандажів, осей і колісних пар - в 2017 році на 51% - до 172 тис. т.

Основні точки зростання - ринки України, Америки та СНД. Відзначається, що модернізація рухомого складу Укрзалізниці стала головним драйвером попиту на залізничну продукцію в Україні. Значне зростання вагоноремонтов і пожвавлення вагонобудування дозволило компанії наростити продажі на внутрішній ринок на 83%, до 45 тис. т.

"Однак в абсолютних числах продажі в Україні ще далекі від попередніх років. Так, в 2011-2012 роках внутрішній ринок споживав близько 130 тис. т.", - зазначають в Інтерпайп.

Інтерпайп входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. У компанії працюють 11,5 тис. працівників.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Інтерпайп Новомосковський трубний завод, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет і електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Відзначимо, що наприкінці минулого року Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру ліквідації Нікопольського південно-трубного заводу, що входить до Інтерпайпу.

Показати ще новини
Радіо NV
X