Найбільший банк Швейцарії спрогнозував посилення падіння цін на нафту

20 січня 2016, 12:57
Найбільший швейцарський фінансовий холдинг UBS спрогнозував посилення падіння цін на нафту в 2016 році, пише РБК

Зокрема, голова ради директорів UBS Group AG Аксель Вебер в інтерв'ю Bloomberg заявив, що світові ціни на нафту можуть впасти ще сильніше після повернення на ринок нафти з Ірану.

Відео дня

"Не думаю, що ціни на нафту досягнуть дна і відновлять зростання незабаром. Зняття санкцій з Ірану, на мій погляд, призведе до подальшого збільшення пропозиції", - пояснив Вебер.

Нагадаємо, під час сьогоднішніх торгів на біржі ICE вартість бареля нафти Brent опустилась до $27,79.

Раніше в UBS спрогнозували, що в першій половині 2016 року нафта марки Brent подешевшає до $30 за барель через надлишок пропозиції на ринку, проте в другій половині року ціни стабілізуються завдяки зниженню видобутку нафти в США.

Нагадаємо, ціни на нафту впродовж декількох місяців демонструють тенденцію до істотного падіння. Цьому сприяє як загальний надлишок сировини на ринку (обумовлений позицією найбільших виробників ОПЕК, зокрема, Саудівської Аравії), так і вихід на ринок американської нафти.

Крім того, Іран після скасування санкцій планує повернути собі колишні позиції в ОПЕК і на міжнародному ринку і до осені збільшити експорт сирої нафти до 2 мільйонів барелів на день, що на думку аналітиків, істотно позначиться на ціні "чорного золота".

Показати ще новини
Радіо NV
X