Найбільше в Україні газове сховище вирішили оновити за 1 млрд грн

17 жовтня 2018, 15:28

Оператор газотранспортної системи (ГТС) України - компанія Укртрансгаз оголосила в системі електронних торгів Prozorro тендер на модернізацію найбільшого в Україні підземного сховища газу.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Очікувана вартість реконструкції компресорного цеху №4 дотискувальної компресорної станції Більче-Волиця становить 998 млн грн. Передбачається, що підрядник виконає проектно-вишукувальні, будівельні та ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року

Відео дня

При цьому, закупівля буде здійснена згідно EPC-контракту. Його відмінність від типових українських договорів підряду в тому, що переможець тендеру самостійно розробляє проектну документацію, проводить вишукувальні роботи й погоджує проектну документацію, а по завершенні робіт – спільно з замовником вводить об’єкт в експлуатацію.


Більче-Волицько-Угерське підземне сховище газу (ПСГ) є другим за величиною в Європі і найбільшим в Україні. Воно має обсяг 17 млрд куб. м і бере участь в наданні послуг зберігання газу, в тому числі в режимі митного складу, для іноземних і українських замовників. Також це ПСГ може виконувати роль буфера для компенсації добового коливання обсягів газу в ГТС України в разі виникнення позаштатних ситуацій і різкої зміни споживання як українськими так і європейськими споживачами.

При очікуваному обсязі активного газу в ПСГ України до початку опалювального періоду в 17 млрд куб. м, в Більче-Волицько-Угерському ПСГ концентрується більше 8 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X