Найбільший в Україні автодилер вирішив закрити одразу п'ять своїх філіалів

31 січня 2018, 15:57

Підприємство Одеса-Авто - входить до структури автомобільної корпорації УкрАвто - вирішило ліквідувати чотири своїх філії, серед яких Автоцентр Лузановський і Центр комерційних автомобілів в Одесі, Автоцентр Ізмаїльський і Болградську станцію техобслуговування.

Таке рішення було ухвалено наглядовою радою компанії 30 січня "у зв'язку з виробничою необхідністю", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Філії спеціалізувалися на торгівлі автомобілями та запасними частинами, а також займалися технічним обслуговуванням і ремонтом транспортних засобів.

Відео дня

Підрозділ представляє в Одеській області бренди KIA, Chevrolet, Chery і марки ЗАЗ, а також вантажний напрямок ТАТА і автобусний I-VAN.

Крім того, згідно з повідомленням в системі розкриття НКЦБФР, ще один структурний підрозділ УкрАВТО - підприємство Вінниччина-Авто з аналогічної причини прийняло рішення про ліквідацію своєї філії Хмільник-Авто (Вінницька обл.).

Нагадаємо, що корпорація УкрАвто продовжує реорганізацію своєї структури з метою скорочення витрат.

Як повідомлялося, ринок нових авто в Україні встановив посткризовий рекорд в 2017 році.


УкрАвто зареєстровано в 1992 році. Володіє контрольним пакетом акцій ЗАТ ЗАЗ, польського автозаводу FSO. У структуру корпорації входить близько 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб'юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів. Кінцевим бенефіціаром корпорації є Таріел Васадзе.

У числі партнерів - DaimlerChrysler, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ.

У 2016 році корпорація скоротила збиток до 3 млн грн в порівнянні з 430,8 млн грн роком раніше, чистий дохід зріс на 25% - до 1,9 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X