Найбільша українська мережа будівельних супермаркетів запланувала розширення в регіони

13 серпня 2018, 18:43

Група компаній Епіцентр К планує до кінця 2018 року розширити мережу своїх магазинів до 53 торгових центрів (ТЦ), відкривши п'ять нових об'єктів в різних регіонах.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Зокрема, найближчим відкриття магазину призначено на 18 серпня в м. Старокостянтинів Хмельницької області. Площа торгового залу складе 3,3 тис. Кв. м, вуличних майданчиків - 830 кв.м.

Відео дня

Також в Хмельницькій області буде відкрито ще один невеликий ТЦ в місті Славута (4,8 тис. кв. м).

Крім того, Епіцентр К планує до кінця року відкрити ТЦ площею 17,5 тис. кв. м в Краматорську Донецької області, а також три ТЦ невеликих площ в Славуті Хмельницької області (4,8 тис. кв. м), Дрогобичі Львівської області (4,8 тис. кв. м) і Хусті Закарпатської області (4,4 тис. кв. м).

Таким чином, компанія реалізує стратегію розвитку ТЦ невеликих форматів площею 2-6 тис. кв. м в районних центрах і містах обласного підпорядкування.

Рарнее повідомлялося, що датська мережу магазинів товарів для будинку запланувала масштабне розширення бізнесу в Україні.


Епіцентр К створений в 2003 році і відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року.

Як повідомлялося з посиланням на генерального директора ТОВ Епіцентр К Петра Михайлішина, товарообіг мереж гіпермаркетів Епіцентр і Нова лінія, управлінням якими займається група компаній Епіцентр К, за 2017 рік склав 42 млрд грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 30 вересня 2016 року, учасниками Епіцентр К є Олександр Герега (81,18%), Галина Герега (18,75%) і Тетяна Суржик (0,055%).

Статутний капітал Епіцентр К становить 158,6 млн грн. Керівником підприємства числиться Петро Михайлишин.

Показати ще новини
Радіо NV
X