Найбільша турецька авіакомпанія в Україні значно збільшила перевезення пасажирів

18 січня 2018, 10:40

Один з найбільших авіаперевізників, авіакомпанія Turkish Airlines збільшила перевезення пасажирів, які подорожують з/в Україну, на 18%, або до більш ніж 600 тис. Пасажирів за підсумками 2017 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Відсоток транзитних пасажирів на міжнародних рейсах зріс на 19% порівняно з 2016 роком. Найпопулярнішими напрямками серед пасажирів авіакомпанії стали напрямки Далекого Сходу, Азії та США.

Відео дня

Обсяг експорту вантажних перевезень авіакомпанії з України зріс на 25%, обсяг імпорту зріс на 45% порівняно з обсягом перевезень в 2016 році.

Перший рейс авіакомпанії Turkish Airlines в Україні було здійснено в 1993 році. Разом з відкриттям 30 березня 2017 року рейсів з Харкова, авіакомпанія на сьогодні здійснює більш ніж 50 рейсів з 6-и міст України: Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Херсона та Харкова.

Крім пасажирських рейсів, Turkish Airlines виконує 3 щотижневих вантажних рейсу з Києва. Пасажирські рейси авіакомпанії з Києва виконуються на бортах типу Airbus 330, що дозволяє надати пасажирам новий досвід і все привілеї комфортного перельоту на борту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X