Найбільша турецька авіакомпанія домовилася про покупку 20 нових Airbus A350

15 січня 2018, 14:32

Найбільший турецький авіаперевізник Turkish Airlines і європейський авіабудівний концерн Airbus підписали попередню угоду про постачання 20 далекомагістральних літаків A350 XWB з опціоном ще на 5 повітряних суден.

Про це повідомили в авіакомпанії, передає ЦТС.

"Turkish Airlines здійснює польоти в більшу кількість напрямків, ніж будь-яка інша авіакомпанія світу, і за допомогою нових літаків A350 XWB ми зможемо ще більше розширити нашу міжнародну маршрутну мережу. У даній угоді зафіксована наша готовність до подальших переговорів і до завершення угоди із закупівлі літаків у компанії Airbus", - заявив глава правління і виконавчого комітету Ількер Айджі.

Відео дня

Також в компанії відзначили, що дане замовлення повітряних суден матиме позитивний вплив на турецьких виробників обладнання та запчастин, які співпрацюють з Airbus.

Літаки A350 XWB - це нове сімейство далекомагістральних широкофюзеляжних літаків середнього розміру. Застосування новітніх технологій дозволяє досягти високого рівня експлуатаційної ефективності, на 25% скоротити витрату палива і кількість викидів, а також значно знизити витрати на технічне обслуговування.


Turkish Airlines - найбільший перевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Кількість напрямків, куди здійснює польоти авіакомпанія, досягло 300, з яких 49 - це внутрішні рейси і 251 - міжнародні рейси в 120 країн світу.

Парк авіакомпанії складається з 329 літаків, з яких 223 узкофюзеляжних, 90 широкофюзеляжних і 16 вантажних бортів.


У липні 2017 року Turkish Airlines ввела послугу stopover (транзитна зупинка) для українських пасажирів: мандрівники зможуть безкоштовно переночувати в готелі або відвідати пам'ятки міста, де вони скоїли транзитну зупинку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X