Найбільша товарна біржа Китаю пригледіла собі новий актив в Україні

3 травня 2018, 11:10

Найбільша спотова товарна біржа в Китаї Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) має намір купити понад 25% акцій української фондової біржі ПФТС.

Про це повідомило інформоване джерело, передають Українські Новини.

У свою чергу в Антимонопольному комітеті (АМКУ) повідомили, що 3 травня відбудеться засідання, під час якого АМКУ має намір розглянути надання попередніх висновків про покупку BOCE акцій ПФТС.

Відео дня

У липні минулого року стало відомо, що BOCE мала намір купити Українську біржу. При цьому в компанії Dragon Capital, яка є акціонером Української біржі, підтвердили намір BOCE купити українську біржу.

Відзначимо, що в червні 2017 року BOCE купила 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку.


BOCE - найбільша спотова товарна біржа в Китаї з річним оборотом в $1 трлн. Компанія заснована в 2009 році за участю приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзині, КНР.

Фондова біржа ПФТС є однією з найстаріших на українському фондовому ринку. У 2017 році обсяг біржових контрактів на ПФТС склав 64,3 млрд грн і за цим показником вона поступилася лише біржі Перспектива (127,4 млрд грн), але випередила Українську біржу (13,4 млрд грн). Основний обсяг торгів припав на держоблігації - 58 млрд грн, тоді як оборот акцій склав 3,2 млрд грн. облігацій підприємств - 3,2 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X