Велика світова мережа кав'ярень вирішила закрити понад 100 закладів у США

21 червня 2018, 09:47

Starbucks Corp має намір закрити близько 150 кав'ярень у США в наступному фінансовому році, щоб підвищити продуктивність.

Як пише Reuters, найбільша в світі мережа кав'ярень зіткнулася з конкуренцією як з боку преміальних кав'ярень, так і з боку мереж ресторанів швидкого харчування, таких як McDonald's Corp і Dunkin 'Donuts.

Відео дня

Зазначається, що зіставні продажі компанії в регіоні не дотягували до прогнозів аналітиків п'ять з останніх шести кварталів.

Компанія очікує уповільнення чистого зростання нових кав'ярень в США в 2019 фінансовому році і повідомила, що буде швидко підлаштовуватися під зміни уподобань споживачів.

Крім того, в Starbucks очікують зростання глобальних зіставних продажів на 1% в третьому кварталі, тоді як аналітики в середньому прогнозували зростання на 3%.

"Поточні показники не відображають потенціал нашого унікального бренду і є неприйнятними", - йдеться в заяві глави компанії Кевіна Джонсона.


Starbucks - найбільша міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation. Кафе розташовані в 55 країнах світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X