Найбільша бельгійська авіакомпанія здійснила перший рейс в Україну

17 жовтня 2018, 15:10

Найбільша авіакомпанія і національний авіаперевізник Бельгії - Brussels Airlines зробила перший рейс в аеропорт Бориспіль.

Про це повідомила прес-служба аеропорту на офіційній сторінці в Facebook.

З сьогоднішнього дня рейси між столицями Бельгії та України будуть здійснюватися чотири рази на тиждень - щопонеділка, середи, п'ятниці і неділі, повідомляє галузевий портал ЦТС.

Відео дня

Спочатку планувалося, що сьогодні прилетить повітряне судно, ліврея якого присвячена мультфільму Смурфіки, який в цьому році відзначає 60-річчя. Однак в аеропорт Бориспіль прилетів літак з реєстраційним номером OO-SNA в червоній лівреї, що відповідає кольорам національної футбольної збірної Бельгії, іменованої Червоними дияволами. Brussels Airlines є офіційним перевізником національної збірної країни. На лівреї літака також зображений тризуб.


Brussels Airlines - найбільша авіакомпанія і національний авіаперевізник Бельгії. Є дочірнім підприємством компанії Deutsche Lufthansa Group, яка повністю викупила бельгійську компанію в 2017 році.

Brussels Airlines працює на 62 напрямках в 20 європейських країнах, також виконує польоти в Східну, Центральну і Західну Африку.

Показати ще новини
Радіо NV
X