Найбільша авіакомпанія Європи пішла у глибокий мінус

4 травня 2018, 10:14

Найбільший авіаперевізник Європи - франко-голландська Air France-KLM збільшила чистий збиток в першому кварталі 2018 року у зв'язку із втратами через страйки.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Чистий збиток Air France-KLM в січні-березні склав €269 млн в порівнянні зі збитками в €143 млн за аналогічний період попереднього року.

Відео дня

Виручка компанії підвищилася на 1,8%, до €5,8 млрд завдяки збільшенню обсягу авіаперевезень, а також завантаженості рейсів.

Обсяг пасажирських перевезень в першому кварталі виріс на 5,2% - до 22 млн осіб, завантаженість пасажирських рейсів підвищилася на 1,4 процентних пункти - до 86,7%.

Втрати авіакомпанії в результаті страйків в першому кварталі склали близько €75 млн.

Air France-KLM переглянула показники за 2017 рік у зв'язку зі змінами в стандартах звітності.

Згідно з прогнозом компанії, її операційні результати в 2018 році будуть значно нижчими, ніж минулого року. Це пов'язано, перш за все з наслідками страйків, які, як очікується, будуть коштувати компанії не менш ніж €300 млн в цьому році.

Витрати на паливо за підсумками року будуть на €350 млн вище, ніж роком раніше, прогнозують в Air France-KLM.


Air France-KLM - європейська холдингова авіакомпанія. Штаб-квартира розташована в аеропорту імені Шарля де Голля, недалеко від Парижу. Авіакомпанія є найбільшою у світі, з точки зору обсягу виручки і третьої в світі з точки зору кількості пасажиро-кілометрів і розміру пасажирського флоту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X