Європа нагадала. Мінекономіки має прискорити формування наглядової ради Нафтогазу

12 серпня 2022, 14:22
Нафтогаз України (Фото:radiosvoboda.org)

Нафтогаз України (Фото:radiosvoboda.org)

Автор: Артем Ільїн

Посли Великої сімки закликали українських урядовців прискорити обрання наглядової ради НАК Нафтогаз України та обговорили підготовку до опалювального сезону.

Посли країн Великої сімки (G7) закликали прискорити процес формування наглядової ради НАК Нафтогаз України.

"Акцентуємо на важливості призначення наглядової ради Нафтогазу України у найкоротший термін", - йдеться на сторінці G7AmbReformUA (Посли G7 за реформу в Україні) у twitter.

Відео дня

Публікацію було зроблено після зустрічі послів з міністром енергетики Германом Галущенком, міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим, головою НАК Нафтогаз України Юрієм Вітренком та головою НЕК Укренерго Володимиром Кудрицьким. Під час зустрічі було обговорено підготовку України до опалювального сезону.

Міністерство економіки України оголосило конкурс з відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради Нафтогазу у жовтні 2021 року, а затвердження нового складу очікувалося у лютому 2022 року. У період відсутності наглядової ради частину його функцій виконує Кабінет міністрів у рамках зборів акціонерів, затверджуючи необхідні рішення.

Нещодавно Кабінет міністрів України не дозволив Нафтогазу здійснити платіж за єврооблігаціями, внаслідок чого НАК оголосив дефолт.

Показати ще новини
Радіо NV
X