Наглядова рада Укрнафти обрала нових членів правління

27 листопада 2015, 02:34
В приміщенні НАК Нафтогаз України відбулося засідання наглядової ради Укрнафти, на якому були обрані нові члени правління компанії

На засіданні були достроково припинені повноваження членів правління Укрнафти Михайла Бакуненка, Михайла Гнипа, Олексiя Куща та Наталії Доліної. Повноваження Володимира Пустоварова було вирішено достроково припинити з 22 грудня 2015 року, повідомили у прес-служба НАК Нафтогаз України.

Відео дня

Також були обрані три нових члени правління, інформація про яких буде оприлюднено після підписання контрактів з ними.

У той же час РБК-Україна з посиланням на джерело в Кабінеті міністрів України повідомляє, що на посаду директора зі стратегії та планування компанії був призначений Джонатан Попер, директором з видобутку і виробництва став Крістофер Кокс, фінансовим директором - Ірина Євець.

"Відхилили кандидатуру Анатолія Таранца через те, що в пакеті документів є біографія всіх кандидатів, крім Таранца - крім прізвища та імені, про нього нічого не відомо і тому голосувати за нього не могли", - пояснило джерело.

Джерело зазначило, що Таранца глава Укрнафти Марк Роллінс пропонував на посаду комерційного директора замість Олексія Куща.

Показати ще новини
Радіо НВ
X