Нафтогазу згодні позичити $1 млрд під майже 11% - ЗМІ

13 листопада 2018, 12:43

Орієнтир дохідності 5-річних єврооблігацій Нафтогазу України в доларах становить близько 10,9%.

Про це повідомляє агентство Интерфакс з посиланням на джерело в банківських колах.

Компанія з 5 листопада провела серію зустрічей із інвесторами у США та Лондоні, за підсумками яких планує розмістити випуск 5-річних доларових євробондів.

Відео дня

Організаторами розміщення виступають Citi і Deutsche Bank.

Кабмін 22 жовтня схвалив випуск Нафтогазом 5-річних єврооблігацій на суму до $1 млрд. Нафтогаз планує спрямувати кошти, зокрема, на погашення наявної фінансової заборгованості, закупівлю газу для проходження опалювального сезону та фінансування заходів для збільшення внутрішнього видобутку.


НАК Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування. НАК є монополістом з транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

За підсумками 2017 року Нафтогаз отримав чистий консолідований прибуток 39,5 млрд грн, що в 2,2 рази більше, ніж за 2016 рік. Згідно аудійованому Deloitte звіту, дохід від реалізації в 2017 році зріс на 18% - до 227,5 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X