Нафтогаз звільнив останнього "неугодного" топ-менеджера з Укртрансгазу - ЗМІ

17 квітня 2018, 10:16

Президент оператора газотранспортної системи України компанії Укртрансгаз Мирослав Химко звільнений зі своєї посади. Замість нього в.о. президента Укртрансгазу призначено Андрія Хоменка.

Таке рішення ухвалило правління Нафтогазу 16 квітня, повідомляє ЕП із посиланням на джерело на ринку.

Химко продовжить роботу у філії Укртрансгазу - компанії Оператор ГТС України - в статусі радника глави цієї компанії.

Відео дня

Після торішнього звільнення з посади глави Укртрансгазу Ігоря Прокопіва Мирослав Химко залишався останнім вагомим опонентом команди глави Нафтогазу Андрія Коболєва в Укртрансгазі, відзначає видання.

Приводом для звільнення стали результати аудиту Ernst & Young від 13 квітня, в якому досліджувався контракт між Укртрансгазом і угорською компанією IP Systems Kft. на створення платформи добової балансування газу, підписаний в 2016 році.

"Результати аудиту акту приймання виконаних робіт були вкрай негативними", - цитує видання слова джерела. Він стверджує, що під цим актом (як і під самим договором - ред.) З боку Укртрансгазу стояв підпис Химко, що і було використано як формальний привід для його звільнення.

Бюджет контракту між Укртрансгазом і IP Systems Kft. становив 98 млн грн.

Хоменко з грудня минулого року до останнього часу займав пост члена правління - віце-президента з питань закупівель та матеріально-технічного будівництва Укртрансгазу. На ринку Хоменко сприймається як людина бізнесмена Костянтина Григоришина, на підприємствах якого він працював кілька років.

За даними ЕП, торішнє рішення про призначення Хоменка було прийнято Коболєвим за рекомендацією неофіційного керуючого бізнесом Григоришина Артема Ніца. "З Ніцем Коболєв перебував у дружніх стосунках ще до того, як Ніц став працювати на Григоришина. До призначення Хоменка Григоришин не має жодного стосунку", - водночас зазначило джерело.

Показати ще новини
Радіо NV
X