Нафтогаз знизив ціни на газ для промисловості

19 січня 2018, 11:20

Державний Нафтогаз України опублікував цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 лютого 2018 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Порівняно з січнем у лютому ціни зменшено на 5,5-5,9%.

Про це повідомила прес-служба держхолдингу.

Запропоновані ціни на природний газ "диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом".

Відео дня

Нагадаємо, що з жовтня 2015 року набув чинності закон про ринок природного газу, яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником і споживачем, крім випадків, передбачених цим законом.

Раніше голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв заявляв, що рішення про покладання спеціальних обов'язків на компанію щодо постачання газу для населення за спеціальною ціною потягне за собою мільярдні збитки для держави.

"Усі дискусії, якою має бути ціна, треба припинити. Газ - це ринковий товар. Ринок це довів. Треба просто передати формування ціни газу (для населення) на ринок та передати регулятору можливість ефективно наглядати", - сказав Коболєв.

Нагадаємо, у Міністерстві енергетики спростували плани підвищити ціни на газ для населення. Як заявив глава відомства Ігор Насалик, інформація про нібито пропозицію Міненерговугілля підвищити ціну з 1 квітня 2018 року є "абсолютною нісенітницею".

Перед цим у ЗМІ з'явилася інформація, що нібито Кабінет міністрів планує змінити методику визначення ціни газу для населення. І що з 1 квітня вартість блакитного палива могла б збільшитися на 8,3%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X