Нафтогаз зібрався вимагати компенсацію від нових власників вилучених ліцензій

17 січня 2018, 14:17

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України планує у судовому порядку вимагати компенсації на суму 1 млрд грн від компаній, які придбають три ліцензії, раніше вилучені Державною службою геології та надр (Держгеонадра) у компанії.

Про це повідомив глава Нафтогазу Андрій Коболєв, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми вважаємо, що ці ліцензії були припинені з надуманих причин. Зараз чуємо новини, що їх збираються виставити на продаж. У ці ліцензії НАК вклав близько 1 млрд грн. Менеджмент компанії планує звертатися до суду щонайменше для відшкодування цих коштів", - сказав він.

Відео дня

Коболєв також нагадав, що ліцензії компанії були вилучені Держгеонадр за зверненням Полтавської облради.

Нагадаємо, 15 листопада Апеляційний адміністративний суд Києва залишив у силі ухвалене у вересні рішення Окружного адмінсуду, згідно з яким Нафтогаз України позбавлено права на розробку Будищансько-Чутівської, Оболонської та Писаревської газоносних площ.

Пізніше глава компанії Андрій Коболєв заявляв, що Держгеонадр перешкоджає нормальній роботі Нафтогаз України та її дочірнім компаніям.

Крім того, у Нафтогазі заявили, що анулювання права компанії на 3 спецдозволу призведе до втрат держбюджету на суму майже у 150 млрд грн.

На початку грудня Держгеонадр на підставі рішення суду анулювала 3 спеціальні дозволи компанії Нафтогаз України на розробку нафтогазоносних площ у Полтавській області.

Показати ще новини
Радіо НВ
X