Нафтогаз зацікавився альтернативною енергетикою

12 жовтня 2018, 08:26

Нафтогаз України вважає перспективним інвестиційним напрямком розвиток поновлюваних джерел енергії. Залучення коштів у такі проекти компанія активно обговорює з можливими міжнародними партнерами.

Про це заявив глава Нафтогазу Андрій Коболєв на Ukrainian Week в Лондоні, передає Інтерфакс-Україна.

"У нашій стратегії відновлювальна енергетика має великий розділ, і це велике інвестиційне спрямування, в яке ми плануємо вкладати гроші в найближчому майбутньому", - сказав він.

Відео дня

Поки Нафтогаз запускає невеликі сонячні електростанції на базі Укртрансгазу - поруч з газотранспортною системою. Однак в подальшому плани НАКу більш великі.

"Ми розробили список потенційних проектів, які ми зараз обговорюємо з міжнародними інвесторами", - зазначив Коболєв.

Одним з переваг Нафтогазу в цьому плані він вважає наявність юридично чистих ділянок, розташованих по всій Україні, більшість з яких вже підключено до енергосистеми.

Глава Нафтогазу також назвав видобуток сланцевого газу перспективним напрямом для України. "Україна може видобувати багато сланцевого газу безпечно і дружньо для екології", - зазначив він.

Як повідомлялося, в 2018 році в Україні різко зросли темпи запуску нових "зелених" електростанцій, згідно з даними Держенергоефективності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X