Нафтогаз залучить аудитора “великої четвірки” для відділення оператора ГТС

16 липня 2018, 13:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наглядова рада Національної акціонерної компанії Нафтогаз України рекомендувала керівництву залучити консалтингову компанію PricewaterhouseCoopers (PWC) для прискорення відокремлення оператора газотранспортної системи (ГТС).

Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу.

Зазначається, що PWC розпочне роботу негайно.

“Наглядова рада та керівництво НАК Нафтогаз України націлені на стрімку реалізацію відокремлення оператора ГТС у відповідності з директивою уряду у прозорий, ефективний та дієвий спосіб”, - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначимо, що раніше Енергетичне співтовариство, Європейська комісія і Світовий банк висловилися проти тимчасової передачі компанії Магістральні газопроводи України в управління НАК.

Разом з тим вони запропонували на перехідний період (до кінця 2019 року, поки діє контракт на транзит газу між Нафтогазом і російським Гапромом) сформувати наглядові ради МДУ і Укртрансгазу в складі одних і тих же осіб, а також забезпечити фінансову незалежність цих наглядових рад.

Крім цього, на думку цих організацій, у рамках підготовки до анбандлінгу необхідно забезпечити більшу самостійність діяльності з транспортування газу в складі Укртрансгазу.


Укртрансгаз є оператором системи магістральних газопроводів (ГТС) України, в яку також входять 12 підземних сховищ газу (ПСГ) загальною ємністю 31 млрд куб. м. 100% оператора належить державі через НАК Нафтогаз України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X