Нафтогаз вирішив вийти на ринок іноземного капіталу

13 липня 2018, 09:40

Нафтогаз України оголосив відкриті торги на закупівлю послуг з визначення кредитного рейтингу, який буде сприяти розміщенню єврооблігацій компанії.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 3,99 млн грн.

Основні завдання, які мають бути реалізовані, включають: проведення командою аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії англійською мовою на власному офіційному сайті.

Відео дня

Оскільки прогнозується, що потенційними покупцями єврооблігацій можуть бути як європейські, так і американські інвестори, учасник торгів повинен мати статус Національно визнаної статистичної рейтингової організації (nationally recognized statistical rating organization – NRSRO) відповідно до розділу 15Е Закону про цінні папери та біржі від 1934 року Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, раніше головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко заявляв, що Нафтогаз не має фінансових проблем, але розглядає варіант розміщення єврооблігацій у разі необхідності.

Пізніше глава правління компанії Андрій Коболєв заявляв, що Нафтогаз планує вийти на ринок єврооблігацій вже в 2018 році.


НАК Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) - компанія Укртрансгаз і найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

У 2017 році Нафтогаз збільшив чистий прибуток на 48% (+12,8 млрд грн) - до 39,3 млрд грн порівняно з 2016 роком. Чистий дохід компанії в минулому році збільшився на 16% - до 187,9 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X