Нафтогаз вирішив помітно підвищити ціну на газ для промисловців

31 серпня 2018, 08:14

Державний Нафтогаз України при укладанні контрактів з 30 серпня збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати з 1 вересня 2018 року на 20,8% (на 2,1 тис. грн) в порівнянні з серпнем - до 12,2 тис. грн за тисячу куб. м з ПДВ.

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ по передоплаті в обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць за умови відсутності боргів перед компанією, і для 100%-вих "дочок" НАК.

Відео дня

Для інших покупців у разі укладення контрактів з 30 серпня ціна зросте на 20,3% (на 2,3 тис. грн) - до 13,3 тис. за тис. куб. м (з ПДВ).

"Цінові пропозиції були скориговані через значну зміну складових ціни природного газу, зокрема, зростання котирувань на європейських хабах і зниження середньозваженого курсу гривні до долара США і євро", - пояснили в НАК.

Раніше Нафтогаз анонсував, що підвищить ціни для промспоживачів з вересня на 4,6% в порівнянні з серпнем - до 10,6 тис. грн і 11,6 тис. грн за тис. куб. м (з ПДВ). Ці ціни застосовувалися при укладанні договорів на поставку до 29 серпня (включно).


Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

Показати ще новини
Радіо NV
X