Нафтогаз спростував прохання про сотні мільярдів з держбюджету

24 жовтня 2018, 08:21

Нафтогаз України спростував інформацію ЗМІ про нібито прохання виділити більш ніж 230 млрд грн бюджетної підтримки на власну діяльність і компенсацію витрат з поставок газу для населення.

Про це заявив комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко на своїй Facebook-сторінці.

"Інформація, що Нафтогаз просить у Кабміну 230 млрд грн - дезінформація", - повідомив він.

Відео дня

Раніше агентство Українськi Новини опублікувало цю інформацію, посилаючись на копію відповідного прохання до Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що уряд вирішив забрати у Нафтогазу 90% прибутку. За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, це буде справедливо - "замість надмірних зарплат і премій це все повинно бути в державній скарбниці".


Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування. НАК є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

За підсумками 2017 року Нафтогаз отримав чистий консолідований прибуток 39,5 млрд грн, що в 2,2 рази більше, ніж за 2016 рік. Згідно з аудійованим Deloitte звітом, дохід від реалізації в 2017 році зріс на 18% - до 227,5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X