Нафтогаз підвищив ціни на газ для промисловості майже на 10%

22 березня 2018, 00:04

Прес-служба НАК Нафтогаз України повідомляє, що з квітня 2018 року ціни на газ для промислових підприємств і інших суб'єктів господарської діяльності виростуть на 7,4-9,8%.

"Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків із Нафтогазом", - повідомили в компанії.

Відео дня

Раніше представники МВФ заявили, що ціна на газ для населення повинна бути такою ж, яку платять імпортери.

Міжнародний валютний фонд висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Так, Київ має створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ. Також вимогами були вже прийняті пенсійна реформа і закон про приватизацію.

МВФ вже не вперше вимагає від Києва підвищити ціни на природний газ для населення. На цей крок Кабінет міністрів Володимира Гройсмана поки не наважився. Нещодавно сам прем'єр і міністр енергетики Ігор Насалик заперечували цю можливість.

Однак президент України Петро Порошенко заявив практично зворотне : "Я знаю, що уряд готовий врегулювати ціни на газ".

Пізніше ЗМІ повідомляли, що Кабмін запропонував МВФ підвищувати ціну на газ для населення щокварталу на 2-3% протягом півтора років починаючи з квітня 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X