Нафтогаз підняв ціни на газ для промисловості

23 квітня 2018, 08:13

З 1 травня 2018 року Нафтогаз України збільшить ціну на газ для промислових споживачів на 5,5% (на 472,8 грн) порівняно з квітнем - до 9,142 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що дані ціни актуальні для споживачів, які закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100%-них "дочок" НАКу.

Відео дня

Для інших покупців ціна в травні зросте на 5,2% (на 498 грн) - до 10,041 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Нагадаємо, що на лютий і березень Нафтогаз знизив ціну на природний газ для промисловості, заявивши про намір посилити свої позиції в сегменті продажів природного газу промисловим споживачам. Можливість зниження ціни, зокрема, була пов'язана зі сформованими в міжопалювальний період запасами газу в підземних сховищах, закупленими за нижчими цінами.

При цьому, на квітень Нафтогаз підвищив ціни на 7,4% для промислових споживачів і тих, що фінансуються з державного бюджету установ, на умовах передачі газу в підземні сховища Укртрансгазу.


Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X