Нафтогаз хоче розділити Укрнафту і викупити частину у Коломойського

6 серпня 2018, 18:34

Державний Нафтогаз України, який є власником контрольного пакета акцій Укрнафти, веде переговори з мінорітарними акціонерами, пов'язаними з олігархом Ігорем Коломойським, про розділення компанії на газовий і нафтовий блоки і про їх частковий викуп.

Про це повідомив глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв в інтерв'ю ЕП.

"Переговори були, але фінальної угоди ми ще не маємо. Ми знаходимося в переговорному процесі", - зазначив Коболєв, додавши, що Коломойський поки не погоджувався на такий варіант.

Відео дня

Зокрема, зазначив Коболєв, Нафтогаз розглядає дві "сумісні, інтегровані ідеї" про поділ Укрнафти в рамках великої трансформації структури групи Нафтогаз (будуть створені дивізіони за напрямками "нафта" і "газ").

"Поділ Укрнафти, який ми пропонуємо, і переформатування структур Нафтогазу поєднуються. Ті шматки Укрнафти, які є кандидатами на придбання Нафтогазом України, можуть стати частиною цієї структури".


До групи Нафтогаз, крім Укрнафти (НАКу в ній належить 50%+1 акція, ще близько 43% належать комспаніям, пов'язаним з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим), також входять повністю державні Укргазвидобування, Укртрансгаз і Укртранснафта.

В управлінні Укрнафти знаходяться сотні нафтових та газових свердловин, три газопереробних заводи (ГПЗ), для виробництва зрідженного газу і стабільного конденсату, а також 43 бурових установки і мережею з 537 АЗС.

Показати ще новини
Радіо NV
X