Нафтогаз домовився з американською компанією про оцінку своїх родовищ в Африці

4 травня 2018, 11:14

Нафтогаз України домовився з американською компанією Ryder Scott Company про проведення незалежної оцінки запасів і резервів вуглеводнів на розроблюваних ним родовищах в Єгипті.

Про це свідчить копія договору від 2 травня в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські Новини.

Вартість контракту становить $71 тис. Роботи мають бути виконані протягом 49 календарних днів.

Відео дня

На кінець 2016 року, за оцінкою Ryder Scott, доведені і ймовірні запаси Нафтогазу на родовищах в Єгипті становили 304,9 млрд куб. м газу і 47,2 млн нафти і конденсату.

Нагадаємо, що відповідно до концесійної угоди, укладеної Нафтогазом і Єгипетською генеральною нафтовою корпорацією (ЕGPC) 13 грудня 2006 року, український холдинг розробляє територію Alam El Shawish East загальною площею 994 кв. км у східній пустелі Єгипту.

Комерційний видобуток нафти в Єгипті Нафтогаз почав 18 квітня 2010 року.

В кінці 2016- го глава Нафтогазу Андрій Коболєв вперше публічно заявив, що компанія готова продати свої активи в Єгипті, оскільки "цей бізнес не приносить компанії особливого прибутку". У 2017 році НАК залучив радника для продажу цього бізнесу.

У 2017 році Нафтогаз залучив компанію Lazard для оцінки доцільності продажу своїх нафтовидобувних активів в Єгипті.


Нафтогаз України об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X