Нафтогаз звинуватив Міненерговугілля у зриві переговорів з китайським банком

1 серпня 2017, 19:06
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України надало негативний висновок на інвестиційний проект Нафтогаз України в сумі $265 млн з модернізації бурового обладнання з коштів кредиту Державного банку розвитку (ДБР) Китаю, що виключає подальшу роботу в рамках китайського кредиту

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

Відзначається, що міністерство завершило проведення державної експертизи інвестиційного проекту Нафтогаз України в рамках кредиту Державного банку розвитку (ДБР) КНР в сумі близько $265 млн і прийняло рішення про надання негативного висновку.

Відео дня

Це рішення стає неможливим для подальшої роботи в рамках кредитного договору з ГБР КНР.

Нафтогаз досі не отримав офіційної відповіді від Міненерговугілля, яке розглядає подання з лютого 2017 року.

Крім того, 1 серпня, закінчується граничний термін, встановлений ГБР КНР для подачі повного пакету документів по залученню фінансування для реалізації проекту модернізації бурового обладнання для нарощування видобутку газу в Україні.

Раніше банк був готовий розглянути даний проект за умови його узгодження залученими міністерствами.

Також, в червні цього року проект отримав позитивний експертний висновок за оцінкою економічної ефективності від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Нагадаємо, Кабмін погодив залучення НАК Нафтогаз України внутрішніх короткострокових кредитів в Укргазбанку на загальну суму 3,5 млрд грн на закупівлю газу і покриття касових розривів компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X