Наглядова рада Нафтогазу схвалила відставку її голови Ковалів

14 квітня 2017, 11:09
Наглядова рада НАК Нафтогаз України на засіданні 13 квітня схвалила відставку голови ради Юлії Ковалів

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

Як зазначається, 3 квітня 2017 року голова наглядової ради НАК Нафтогаз України Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради Нафтогазу за власним бажанням. З 17 квітня її повноваження припиняються.

Відео дня

"У своєму зверненні Юлія Ковалів зазначає, що кроки з реформування Нафтогазу та газового ринку України міжнародні партнери назвали однією з найуспішніших реформ, що проведені за останні три роки", - йдеться в повідомленні.

Юлія Ковалів також підкреслила, що успішні реформи дали змогу скоротити дефіцит державних фінансів, ринок звільнився від посередників та було прибрано основне джерело для корупції в газовому секторі.

Разом із тим, пані Ковалів зазначила, що нині розглядаються різні шляхи подальшого розвитку Нафтогазу і консенсусу щодо продовження реформи корпоративного управління згідно початкового плану наразі немає.

У подальшому Юлія Ковалів планує зосередитись на роботі Офісу Національної інвестиційної ради.

Юлію Ковалів було обрано на посаду члена наглядової ради Нафтогазу відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 квітня 2016 року №725.

До наглядової ради Нафтогазу крім Ковалів входять ще четверо членів: екс-міністр енергетики Володимир Демчишин та іноземці Пол Ворвік, Чарльз Проктор і Маркус Річардс.

Нагадаємо, що 29 березня Кабмін ухвалив рішення збільшити склад наглядової ради Нафтогазу з п'яти до семи осіб. Глава Нафтогазу Андрій Коболєв заявляв, що збільшення кількості членів наглядової ради з правлінням не узгоджувалося.

Пізніше чотири з п'яти членів спостережної ради Нафтогазу пригрозили звільненням, якщо не будуть враховані ряд питань, які обговорювалися з віце-прем'єром Володимиром Кистионом.

Публічним приводом для цього було названо невиконання урядом плану з корпоративного управління компанією.

Крім того з боку іноземних членів ради існують претензії про необхідність подання декларації.

У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вирішив підтримати спостережну раду НАК Нафтогаз України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X