Нафтогаз виплатив підприємству Укргазвидобування 10 мільярдів гривень за придбане паливо

20 жовтня 2015, 03:55
Прес-служба НАК Нафтогаз України повідомила, що держпідприємство розрахувалося з боргами за минулі роки і заплатила за газ, придбаний у 2015 році у державної компанії Укргазвидобування


"Нафтогаз сплатив весь газ Укргазвидобування, поставлений населенню станом на 1 жовтня 2015 року, і частково обсяги газу, спрямовані в підземні газові сховища для реалізації населенню в опалювальний сезон 2015-2016 років", - повідомили в Нафтогаз України.

Відео дня

Відзначається також, що в майбутньому Нафтогаз буде сплачувати за газ по мірі надходження коштів від його реалізації споживачам.

Таке рішення було прийнято після переговорів між урядом, Міжнародним валютним фондом (МВФ), Нафтогаз України і Укргазвидобуванням, - передає Ліга.

Раніше, уряд України одноголосно затвердив план дій з реформування корпоративного управління НАК Нафтогаз України, який передбачає створення наглядової ради з залученням незалежних директорів.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Світовий банк (СБ) підписали 9 жовтня угоду про виділення національної газової компанії НАК Нафтогаз України до $520 млн на закупівлю газу.

Крім того, рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку затвердив проект, що передбачає надання НАК Нафтогаз України кредиту під державні гарантії у розмірі до $300 млн на закупівлю природного газу на європейському ринку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X