Нафтогаз вимагає заарештувати банківські рахунки ОПЗ

13 квітня 2017, 11:30
Національна акціонерна компанія Нафтогаз України в рамках розгляду свого позову щодо стягнення з найбільшого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу (ОПЗ) боргу за природний газ у розмірі 1,47 млрд гривень подала заяву про заходи забезпечення позову шляхом арешту банківських рахунків ОПЗ в межах цієї суми

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Одеської області від 6 квітня, передають Українські новини.

Відповідну заяву було подано Нафтогазом 27 березня. Наступне засідання у цій справі призначено на 26 квітня.

Відео дня

Нагадаємо, 23 січня Нафтогаз подав 2 позову в Господарський суд Одеської області щодо стягнення з заводу 1,518 млрд гривень боргу за газ.

Частина цього боргу ОПЗ, а саме 147,955 млн гривень, сформувалася влітку 2016 року, до покладання Кабінетом Міністрів Нафтогаз обов'язків поставляти на завод газ незалежно від того, чи буде він його оплачувати.

Інша сума - 1 369,77 млн гривень - сформувалася за період з жовтня по грудень 2016 року (включно), коли Нафтогаз постачав на ОПЗ газ на підставі постанови Кабінету Міністрів про покладення на НАК спеціальних обов'язків щодо безперебійного газопостачання заводу.

За період дії спецобов'язків ОПЗ перерахував на адресу Нафтогазу лише 5 млн гривень.

З 30 грудня 2016 року завод був зупинений.

Після 2 невдалих спроб приватизувати ОПЗ в 2016 році, в грудні завод заявив, що розглядає варіант здачі в оренду цілісного майнового комплексу.

6 березня ОПЗ відновив роботу на давальницьких умовах переробки сировини з компанією ЕРУ Трейдинг.

Показати ще новини
Радіо НВ
X