Нафтогаз вийшов на прибуток в I півріччі

8 серпня 2016, 11:10
Чистий прибуток Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України за підсумками січня-червня 2016 року склав 21,8 млрд гривень, передає Інтерфакс-Україна

Згідно неаудийованому фінансовому звіту, чистий дохід компанії від реалізації збільшився на 36,5% – до 73 млрд гривень, валовий прибуток зріс у 4,8 рази і склав 31,8 млрд гривень, а операційний – у 11,6 разів – до 27,9 млрд гривень.

Відео дня

Перше півріччя минулого року Нафтогаз завершив із чистим збитком у 4,5 млрд гривень.

При цьому примітно, що фінансовий результат за I півріччя в 2015 році було включено 8 млрд гривень доходів від частки у прибутку дочірніх та асоційованих компаній, не перевіреної аудитом.

"Зміна частки прибутку дочірніх та асоційованих компаній у звітності за 6 місяців 2016 року не коректувалася", – йдеться у повідомленні компанії.

В Нафтогазі зазначають, що забезпечити формування чистого прибутку за січень-червень 2016-го компанії дозволило реформування газового ринку та поступове приведення цін реалізації природного газу до економічно обґрунтованого рівня.

Також основними факторами поліпшення показника чистого прибутку за I півріччя, стало отримання 18,8 млрд гривень валового прибутку від надання послуг з транзиту природного газу і 12,9 млрд гривень – від оптової торгівлі природним газом.

Показати ще новини
Радіо NV
X