Нафтогаз виділив роздрібну торгівлю газом в окремий дивізіон

1 лютого 2021, 17:31

Нафтогаз виділив роздрібну торгівлю газом в окремий дивізіон, який очолить глава ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз України Максим Рабинович.

Група Нафтогаз створила окремий дивізіон Роздрібна торгівля для подальшого розвитку торгівлі газом. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Рівно пів року тому почав працювати вільний ринок газу для населення, завдяки чому українці отримали можливість вільно вибирати постачальника. У нас постійно зростає кількість клієнтів. Якщо в перші місяці роботи ринку щодня ми одержували по 200-300 заяв на приєднання, то зараз середня динаміка подачі заявок становить 10-12 тис. На добу», - зазначив головний виконавчий директор групи Нафтогаз Отто Ватерландер.

Відео дня

Також він підкреслив, що розвиток роздрібної торгівлі газом є для компанії пріоритетом. Оптовим продажем газу і рідких вуглеводнів буде займатися дивізіон Трейдинг.

Директором нового дивізіону Роздрібна торгівля призначений глава ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз України Максим Рабинович. Директором дивізіону Трейдинг - глава ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг Віллем Коппульс.

«Нагадуємо, що група Нафтогаз перебуває в процесі трансформації. Для цього, зокрема, вводиться матрична структура управління, ключовий принцип якої - чіткий поділ на бізнес-підрозділи, що генерують основний прибуток (бізнес-дивізіони), а також спеціалізовані (корпоративні) функції, які їх підтримують », - підкреслили в Нафтогазі.

Раніше повідомлялося, що за чотири місяці Нафтогаз збільшив кількість побутових клієнтів більш ніж в чотири рази - до 9% ринку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X