Нафтогаз: Укрнафті намагаються безпідставно передати 2 млрд куб. м

7 червня 2016, 12:38
Нафтогаз України заявив, що в п'ятницю, 3 червня представник виконавчої служби безпідставно передав Укрнафті 2 млрд куб. м газу

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Передача газу Укрнафті здійснювалася державним виконавцем у Києві на підставі фіктивного акту про виконавчу дію, яке не мало місця", – заявили в компанії.

Відео дня

Також додали, що, складаючи акт держвиконавець порушив порядок здійснення вилучення майна, оформивши документ про нібито вилучення природного газу з підземного сховища газу будучи в Києві (сам об'єкт розташований в західній частині країни).

В Нафтогазі пояснили, що йдеться про газ, який Укрнафта видобула в 2006 році і за рішенням уряду спрямовані на споживання населенням.

За чинним тоді законодавством, Укрнафта повинна продавати весь товарний газ власного видобутку Нафтогазу за ціною, яку встановив регулятор, для подальшого продажу громадянам країни.

"Починаючи з 2005 року менеджмент Укрнафти ухилявся від оформлення договорів купівлі-продажу з Нафтогазом, мотивуючи свою відмову низьким рівнем цін, установлених НКРЕ", – повідомляє прес-служба.

Нафтгаз в свою чергу неодноразово заявляв про готовність оформити обсяги газу Укрнафти, передані для споживання населенням, за цінами, встановленими державним регулятором у відповідні періоди.

"В спробі оформити вилучення газу державний виконавець керувався судовим рішенням № 6/521, винесеним Господарським судом Києва в травні 2014 року. 30 березня 2016 року Нафтогаз подав заяву про перегляд зазначеного рішення за нововиявленими обставинами", – заявили в компанії.

Як додали в прес-службі, Укртрансгаз не укладав договір зберігання газу з Укрнафтою, не брав у компанії ці обсяги газу на зберігання і, відповідно, немає підстав передавати такі обсяги газу Укрнафті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X